Koncernledning

Mattias Matsson

Grundare och Koncern VD +46 72-050 22 92 mattias.matsson@visionite.se

Erik Jonsson

Grundare och Etableringsansvarig +46 70-606 65 05 erik.jonsson@visionite.se

Maria Matsdotter

Vice President Operations 070-214 29 54 maria.matsdotter@visionite.se

Veronica Melender

Ekonomichef 070-655 18 53 veronica.melender@visionite.se

Madeleine Regnér

Vice President Operations 072-505 55 42 madeleine.regner@visionite.se

Magdalena Persson

HR-chef 076-782 71 43 magdalena.persson@visionite.se

Frida Lampe

Vice President Operations 070-5123919 frida.lampe@visionite.se

Magnus Wingmark

Head of new markets 073-6444105 magnus.wingmark@visionite.se

Göteborg

Maria Granath

VD – Göteborg 073-251 84 24 maria.granath@visionite.se

Madeleine Linge

Affärschef 0733-977711 madeleine.linge@visionite.se

Erik Hörnell

Försäljningschef 073-892 00 12 erik.hornell@visionite.se

Agnes Janson

Affärschef 070-880 02 72 agnes.janson@visionite.se

Vega Carlberg

Affärschef 072-710 30 01 vega.carlberg@visionite.se

Gustaf Hörnell

Affärsutvecklare 073-2302223 gustaf.hornell@visionite.se

Malmö

Norra Vallgatan 72

Johnny Sälleberg

VD – Malmö 073-803 93 98 johnny.salleberg@visionite.se

Jonas Svenningsson

Affärschef 072-3067640 jonas.svenningsson@visionite.se

Stockholm

Kim Bao

VD – Stockholm 070-161 59 45 kim.bao@visionite.se

Felix Asplund

Affärschef 076-800 80 01 felix.asplund@visionite.se

Emelie Karlsson

Affärschef 070-1617916 emelie.karlsson@visionite.se

Jesper Wallin

Försäljningschef 070-166 76 04 jesper.wallin@visionite.se

Caisa Häman

Affärschef 072-176 71 70 caisa.haman@visionite.se

Kajsa Jonsson

Affärschef 073-551 91 62 kajsa.jonsson@visionite.se

David Almén

Affärschef 0708201437 david.almen@visionite.se

Magnus Wingmark

Head of new markets 073-6444105 magnus.wingmark@visionite.se

Sundsvall

Sebastian Hedblom

VD-region Södra Norrland 076-777 33 33 sebastian.hedblom@visionite.se

Ida Strömgren

COO-region Södra Norrland 072-050 39 94 ida.stromgren@visionite.se

Emelie Timan

Affärschef 076- 800 80 89 emelie.timan@visionite.se

Amanda Åhlin

Affärschef 070-387 76 22 amanda.ahlin@visionite.se

Uppsala

Josefin Jonasson

VD – Uppsala 072-322 16 06 josefin.jonasson@visionite.se

Amanda Rällby

Affärschef 070-8791638 amanda.rallby@visionite.se

Östersund

Christian Olsson

VD Östersund/Åre 070-880 58 84 christian.olsson@visionite.se

Teodor Peterson

Affärschef 070-272 09 32 teodor.peterson@visionite.se

Linköping

Pontus Lundqvist

VD – Linköping 072-384 27 07 pontus.lundqvist@visionite.se

Magnus Sjöholm

Försäljningschef 072-1412652 magnus.sjoholm@visionite.se

Vet du inte vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så hör vi av oss!